Znajdź nas na...

WROĆ DO BLOGA

NAPISZ DO NAS

03 sierpnia 2020

Spotkanie z Muzyką, Sztuką i Rzemiosłem

Już niedługo, 10 sierpnia rozpoczynamy Spotkanie z Muzyką, Sztuką i Rzemiosłem w Nowince, na które chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić. Będzie to niezwykły tydzień muzykowania, tworzenia i po prostu bycia razem.

Codziennie rano dla obudzenia ciała rozpoczniemy dzień od jogi na świeżym powietrzu. Każdy może się przyłączyć, niezależnie czy wcześniej ćwiczył czy będzie to jego pierwszy raz. Następnie będzie część warsztatowa, codziennie czekać Was będą różne zajęcia dla dzieci i dorosłych, a wieczorami spotkamy się przy ognisku, aby wspólne muzykować. 

10-12 sierpnia 2020 Nasze Spotkanie rozpoczniemy od trzydniowego warsztatu głosowego z Ewą Żurakowską 

 

11 sierpnia i 13 sierpnia  warsztaty na kole garncarskim dla dzieci i dorosłych zorganizuje u nas gościnnie Pracowania Ceramiki Rezerwat

malarstwa "łąką malowane" dla dorosłych i dzieci. W sobotę zbierzemy się do kręgu, aby nauczyć się kilku wspólnych tańców. Na wejściu kupujecie fanty - "wejściówki"  Na miejscu można kupić wegetariańskie posiłki z Nowinkowego ogródka. Nocleg na polu namiotowym, dostęp do kuchni i łazienki. Pokoje w pierwszej kolejności dla muzyków i osób prowadzących warsztaty. Jeżeli chcesz się przyłączyć ze swoją profesją to czekamy na propozycje 

Zapraszamy Was serdecznie!

 

Rozpoczynamy od Warsztatu głosowego z Ewą Żurakowską

We wtorek i czwartek będzie gościł u nas ceramik z Pracowni Ceramiki Rezerwat i uczył toczyć naczynia na kole garncarskim. Przez cały tydzień będzie można próbować urabiać glinę i tworzyć z niej wszystko co dusza zapragnie, a w sobotę wspólnie wypalimy w ognisku. 

Będą również warsztaty malarskie dla dzieci i dorosłych

W sobotę dla wszystkich chętnych tańce w kręgu