Znajdź nas na...

WROĆ DO BLOGA

NAPISZ DO NAS

13 czerwca 2021

KONNO-GIMNASTYCZNY POBYT RODZINNY

WOLNE TERMINY: 5 lipca -18 lipca ORAZ 19 lipca – 1 sierpnia

Zapraszamy Was serdecznie na pobyt, w trakcie którego dzieci i młodzież będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności. Każdego dnia przeprowadzimy dwie godziny zajęć jeździeckich oraz dwie godziny zajęć gimnastycznych.

Dodatkowo dla uczestników będzie wyznaczony czas wolny na basenie.

Ogólnorozwojowe zajęcia z gimnastyki będą prowadzone przez doświadczonego instruktora z Efekt Częstochowa, odbywać się będą na świeżym powietrzu, na matach i trampolinie oraz w basenie. Podczas pobytu dzieci nauczą się elementów akrobatyki, podstawy skoków do wody, a także przygotują się do podstawowych figur woltyżerki.

Zajęcia z końmi rozpoczniemy od nauki obcowania z tymi pięknymi zwierzętami i przygotowania ich do jazdy. Dzieci, które pierwszy raz mają kontakt z końmi, będą uczone jazdy od podstaw pod czujnym okiem opiekuna, natomiast te które mają już doświadczenie w jeździe konnej będą mogły doszlifować swoje umiejętności oraz uczestniczyć w terenach.

Podczas trzech ostatnich dni połączymy zdobyte umiejętności konne i gimnastyczne, aby nauczyć dzieci podstaw woltyżerki.

W ostatni dzień dla wszystkich wytrwałych uczestników planujemy całodniową wyprawę konną!

Całościowy koszt dwutygodniowego pobytu to 3350 zł/dziecko. Cena obejmuje nocleg w pokojach z łazienkami, 3 posiłki dziennie oraz minimum 4 godziny zajęć dziennie. Można wziąć udział w jednym tygodniu programu, szczegóły domawiamy indywidualnie.

Można również uczestniczyć w zajęciach, nie korzystając z noclegu, wtedy cena za minimum dwie godziny zajęć wynosi 120 zł.

Dla rodziców polecamy liczne górskie trasy piesze i rowerowe (singletrack), a także możliwość skorzystania z nauki jazdy konnej lub profesjonalnego szkolenia z Nordic Walking. Po kilku treningach dla wszystkich chętnych planujemy wycieczkę „z kijkami” malowniczymi drogami do Międzygórza.

Cennik dla rodziców

Nocleg 50 zł/dzień

Wyżywienie 70 zł/dzień

Jazda konna 50 zł

Nordic Walking 30 zł

Należy zabrać ze sobą:

- kask jeździecki

- bryczesy lub przylegające, wygodne spodnie

- buty jeździeckie lub inne gładkie za kostkę

- kostium pływacki, najlepiej jednoczęściowy

- rękawki dla dzieci nieumiejących pływać

- skarpetki antypoślizgowe